בלוג

עיצוב פנים – איך אנחנו עושות את זה?

לנהל עסק בעיצוב פנים, לא דומה לניהול עסק בתחומים אחרים. כשאנחנו מנהלות פרויקט של עיצוב פנים, נדרשות מאיתנו יכולות נוספות מעבר להבנה בעיצוב והכרת הטרנדים האחרונים. כשאנחנו מנהלות פרויקט, אנחנו מתעסקות בהמון דברים שהם לא בהכרח עיצוב. למשל, היכולת להבין את הלקוחות, לדייק את הרצונות שלהם ובהרבה מקרים – אפילו לגרום להם להבין מה הם באמת רוצים וצריכים ובעיקר להכיל אותם ואת התהליך שהם עוברים לאורך הדרך. בעצם, ניהול עסק בתחום עיצוב פנים מתרחש בקורלציה עם ניהול פרויקט של לקוח.

לקריאת ההמשך »

מעצבות פנים – לא מה שחשבתם!

רכישת בית היא ההוצאה המשמעותית ביותר שרובנו נעשה במהלך חיינו. בכניסה לתהליך כל כך משמעותי עם עלויות גבוהות לצידו, אתם רוצים שלצידכם יהיו מעצבות פנים עם ידע והבנה בתחום הנדל"ן, שיוכלו לייעץ לכם לכל אורך הדרך. והדבר נכון בעיקר בעת הזו, בזמן שעלויות הבנייה התייקרו משמעותית, עלויות החומרים התייקרו וכך גם מחירי המשכנתאות. כל אלו יאלצו אתכם להתמודד עם תקציב נוקשה יותר ולדעת להתנהל בצורה חכמה יותר.

לקריאת ההמשך »

לעצב עסק שעובד בשבילכם

כדי לעצב משרדים ומקומות עבודה, חייבים להבין איך המשרד עובד ומתנהל וכיצד אפשר להוציא את המקסימום מהחלל ולנצל אותו לטובת העסק. השנים האחרונות הביאו לשינויים מהותיים בחיי העבודה שלנו. מה שהיה נכון בכל הקשור לתכנון ולעיצוב משרדים עד לפני 5 שנים, לא דומה למה שקורה היום. בזכות העובדה שבאנו מעולם הניהול ולשתינו יש רקע בניהול עובדים, אנחנו מבינות איך משרדים עובדים וכיצד ניתן לייעל את העסק בעזרת תכנון נכון ועיצוב מתאים.

לקריאת ההמשך »

תכנון נכון לבית עם ילדים

בימים אלו אנו נמצאות בעיצומו של תהליך עיצוב ותכנון בית לזוג צעיר שרק התחתן. בפגישות הראשונות שלנו עם הזוג, שאלנו אותם המון שאלות, כדי להבין מי הם וכיצד הבית שלהם הולך להיראות. שאלנו על נושאים בתחום העיצוב והסטייל, אבל לא רק. כשהבנו שהתכניות של הזוג הן להקים בקרוב משפחה, הסברנו להם שנהיה חייבים להתייחס לכך בתהליך העיצוב והתכנון. הם הסכימו שצריך להתאים את הבית לבית עם ילדים, גם אם הם עדיין לא נמצאים שם. הם נדהמו מהמשמעויות הרבות של הנושא וללא ספק יצאו עם טיפים רבים להמשך הדרך.

לקריאת ההמשך »

המלחמה על העובדים בהייטק עוברת הביתה

בזמן שהחברות הטכנולוגיות ממשיכות להציע חידושים ופלאים במשרדים שלהם, כחלק מהמאבק על ליבו של העובד הפוטנציאלי, אסור לשכוח שהשנתיים האחרונות הביאו לחיינו משהו חדש, כזה שטרם אמר נואש ועזב אותנו.
התפיסה העדכנית, מציגה את הבית כסביבת העבודה החדשה של העובד, ולכן הוא והמעסיק צריכים להיערך לכך בהתאם.

לקריאת ההמשך »

עובדים ולומדים מהבית

אחד השינויים המרכזיים שהקורונה הביאה לחיינו היא העבודה והלמידה מהבית. אחרי שניסיתם כל אלתור אפשרי, הגיע הזמן ללמוד לעשות את זה נכון. מספר טיפים לתכנון עמדת עבודה/למידה ביתית.

לקריאת ההמשך »
דילוג לתוכן