בלוג

שששש.. זה הסוד שלנו!

אנחנו לא מכירות הרבה בעלי מקצוע שיהיו מוכנים לגלות את הסודות הכמוסים שלהם, אבל הפעם בא לנו לשתף אתכם בסודות שבזכותם אנחנו יכולות להעניק ללקוחות שלנו את הליווי הכי טוב שיש בתהליך העיצוב.

לקריאת ההמשך »

להכניס את הבית למשרד

הקורונה הביאה לחיינו שינוי מהותי בכל מה שקשור לקשר שבין מקום עבודה-לבית. איך מתאימים את המשרד שלכם לרעיון "המשרד ההיברידי"? 5 הטיפים שאתם חייבים להכיר

לקריאת ההמשך »

עיצוב משרד – תפיסת עולם חדשה

בתקופה האחרונה, בעקבות משבר הקורונה, יש עיסוק נרחב בהתאמת הבית לתפקידו החדש כמשרד. אבל אצלנו בסטודיו גדל דווקא הביקוש לעיצוב משרדים, ולהתאמתם לתפיסות חדשות שהקורונה הביאה אתה. לאחר משבר הקורונה, במוקדם או במאוחר נחזור לעבודה במשרדים. כולנו רוצים לצאת מהבית, לפגוש אנשים, לצאת ממסכי הזום ולראות את חברינו לעבודה פנים מול פנים. אבל פתאום נראה מוזר לצאת מהבית עם הזריחה, לחזור הרבה אחרי השקיעה ולעבוד כל היום במשרד בנוי 4 קירות וחלון. על בסיס ההבנה הזו נולד אצלנו קונספט עיצוב חדש של משרדים. אנחנו מאמינות שהמשרד החדש הוא כבר לא אוסף של חדרים, במשרד החדש יש סלון ויש בר, יש בו מטבח ואזור מנוחה. הרי אם תקופת המשבר לימדה אותנו להכניס את המשרד הביתה, ולעבוד מהסלון או המטבח, למה לא ללכת גם בכוון ההפוך, ולהכניס את הבית למשרד?

לקריאת ההמשך »

שכרון חושים

התייחסות נכונה לחושים בתהליך העיצוב יכולה לתרום לאיכות החיים שלנו בצורה משמעותית. החושים שלנו הם מעוררי מחשבה ורעיון, הם יוצרים אווירה, הם משפיעים על מצב הרוח שלנו. לחושים יש תפקיד מרכזי בחיים שלנו, ולכן בתהליך העיצוב אנחנו מקפידות לקחת אותם בחשבון. כל חוש משפיע על העיצוב באופן שונה וכולם יחד מעצימים את התחושות שלנו בבית ויוצרים הרמוניה של חושים שתורמת לאווירה בבית. מעורבות החושים בעיצוב עוזרת לנו לעצב בתים לאנשים שרוצים בית שהוא ממש הם. אנחנו מאמינות שעיצוב חכם הוא עיצוב אשר יוצר סינרגיה בין כל החושים- ראיה, שמיעה, ריח, מישוש וטעם.

לקריאת ההמשך »

איך הכל התחיל

אמצע יוני, נמל ת"א: ים, שמש, קפה קר, אווירה, שמים כחולים… ופתאום, האסימון נפל! אנחנו הולכות להיות שותפות. כל הסימנים היו שם סביבנו…ככה אחרי ימים מלאי מחשבה, הוקם הסטודיו שלנו – Lime סטודיו לעיצוב פנים.

לקריאת ההמשך »